.
Dodávka: Cena a Čas

V závislosti od množstva a hmotnosti objednaných produktov, zvoleného spôsobu platby a vlastných preferencií si môžete vybrať jeden zo spôsobov dopravy.

Najrýchlejšie a najbezpečnejšie:
Kuriérske spoločnosti: Doručenie zabezpečujú profesionálne kuriérske spoločnosti Dachser Intelligent Logistics a General Logistics Systems - GLS. Výber kuriéra znamená pohodlie a istotu, že vaša objednávka bude doručená včas a za prijateľnú cenu. Na svoju e-mailovú adresu dostanete aj odkaz na stránku, kde môžete priebežne kontrolovať, kde sa vaša zásielka nachádza.

Náklady na dopravu
Typ a cena dodávky sú uvedené v tabuľke nižšie.

Spôsob prepravy

Predplatba

Čas dodania

GLS 2,5 kg až 25 kg

5,05 to 25,27 € (Čistá cena)

6 Pracovné dni

Dachser 30 kg 5 T

54,52 to 776,61 € (Čistá cena)

6 Pracovné dni

FTL (Plná nákladná preprava) do 24 T

1 010,92 € (Čistá cena)

6 Pracovné dni

 

Čas Dodania:
Dodacia lehota je 6 pracovných dní po potvrdení platby. Ihneď po objednávke dostanete e-mailom potvrdenie objednávky. O priebehu spracovania vás budeme informovať prostredníctvom zmeny stavu. Po potvrdení platby sa stav zmení na "Spracúva sa". Celkový čas je vysvetlený vyššie:

Dátum prijatia balíka = dátum prípravy zásielky + čas doručenia

Dátum odoslania závisí od dostupnosti produktov a zvoleného spôsobu platby. Platba bankovým prevodom trvá najdlhšie, pretože pred odoslaním čakáme na pripísanie platby. Ostatné spôsoby platby sa odosielajú okamžite.

Dostupnosť produktov:
Vždy sa snažíme udržiavať vysoké zásoby. Všetky výrobky sú k dispozícii vo veľkých množstvách. Ak však z nejakého dôvodu výrobok nie je na sklade, budeme vás informovať e-mailom.

Ak si objednáte viac ako jeden výrobok, doba prepravy celej objednávky sa prispôsobí výrobku s najdlhšou dobou prepravy.

hore
×

VAT ID not verified in VIES!

Obchod je v režime zobrazenia
Zobraziť úplnú verziu stránky
Sklep internetowy od home.pl