Dodávka: Cena a Čas

V závislosti od množstva a hmotnosti objednaných produktov, zvoleného spôsobu platby a vlastných preferencií si môžete vybrať jeden zo spôsobov dopravy.

Najrýchlejšie a najbezpečnejšie:
Kuriérske spoločnosti: Doručenie zabezpečujú profesionálne kuriérske spoločnosti Dachser Intelligent Logistics a General Logistics Systems - GLS. Výber kuriéra znamená pohodlie a istotu, že vaša objednávka bude doručená včas a za prijateľnú cenu. Na svoju e-mailovú adresu dostanete aj odkaz na stránku, kde môžete priebežne kontrolovať, kde sa vaša zásielka nachádza.

Upozorňujeme, že dodávkové vozidlá nie sú štandardne vybavené technickými prostriedkami, ako sú výťahy alebo žeriavy. Vyloženie zásielky nie je súčasťou podstaty plnenia podľa prepravnej zmluvy a za vyloženie tovaru pri dodaní zodpovedá objednávateľ.

Náklady na dopravu
Typ a cena dodávky sú uvedené v tabuľke nižšie.

Spôsob prepravy

Predplatba

Čas dodania

GLS 2,5 kg až 120 kg

5,05 to 121,31 € (Čistá cena)

6 Pracovné dni

Dachser 30 kg 5 T

54,52 to 776,61 € (Čistá cena)

6 Pracovné dni

FTL (Plná nákladná preprava) do 24 T

1 010,92 € (Čistá cena)

6 Pracovné dni

 

Čas Dodania:
Dodacia lehota je 6 pracovných dní po potvrdení platby. Ihneď po objednávke dostanete e-mailom potvrdenie objednávky. O priebehu spracovania vás budeme informovať prostredníctvom zmeny stavu. Po potvrdení platby sa stav zmení na "Spracúva sa". Celkový čas je vysvetlený vyššie:

Dátum prijatia balíka = dátum prípravy zásielky + čas doručenia

Dátum odoslania závisí od dostupnosti produktov a zvoleného spôsobu platby. Platba bankovým prevodom trvá najdlhšie, pretože pred odoslaním čakáme na pripísanie platby. Ostatné spôsoby platby sa odosielajú okamžite.

Dostupnosť produktov:
Vždy sa snažíme udržiavať vysoké zásoby. Všetky výrobky sú k dispozícii vo veľkých množstvách. Ak však z nejakého dôvodu výrobok nie je na sklade, budeme vás informovať e-mailom.

Ak si objednáte viac ako jeden výrobok, doba prepravy celej objednávky sa prispôsobí výrobku s najdlhšou dobou prepravy.

hore
×

VAT ID not verified in VIES!

Obchod je v režime zobrazenia
Zobraziť úplnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl