Spôsoby platby

V závislosti od hodnoty objednávky, zvoleného spôsobu dopravy a vlastných preferencií si môžete vybrať z nasledujúcich spôsobov platby:

Platba kartami Visa, MasterCard, Maestro - najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob dokončenia objednávky s poskytovateľom platobných služieb PayU. Počas pracovnej doby sú peniaze zvyčajne okamžite prevedené na náš účet. Okrem toho môžete pri nákupe cez PayU zaplatiť až 30 dní po objednávke. Bez ďalších nákladov alebo registrácie.

Platba bankovým prevodom - platbu vykonajte na nižšie uvedené údaje. Číslo účtu vám poskytneme v e-maile potvrdzujúcom prijatie vašej objednávky. Prevod môžete vykonať online, na pošte alebo v banke. Hneď po pripísaní platby na náš účet začneme vašu objednávku spracovávať. Pri prevode uveďte číslo svojej objednávky, aby sa urýchlilo jej spracovanie. Čas spracovania objednávky závisí od toho, kedy je platba pripísaná na účet. V závislosti od banky to zvyčajne trvá do dvoch pracovných dní.

Číslo účtu/IBAN:  PL91249000050000460015398605
Názov banky:  Alior Bank
SWIFT(BIC):  ALBPPLPW
Adresa banky: Alior Bank; Łopuszańska 38D; 02-232 Varšava; Poľsko

PayPal - Ak si zákazník zvolí spôsob platby PayPal, platba sa spracuje prostredníctvom poskytovateľa platobných služieb PayPal (Europe) S.à rl et Cie, SCA, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg a súvisiace podmienky používania, ktoré sú k dispozícii na www.PayPal.com, sú k dispozícii, spracované: https://www.paypal.com/sk/webapps/mpp/ua/useragreement-full. Platba cez PayPal sa vyznačuje veľmi nízkym rizikom na strane kupujúceho, keďže zákazník môže nákup zrušiť počas spracovania objednávky a peniaze mu budú okamžite vrátené. Vzhľadom na vysoké prevádzkové náklady tejto platby si vyhradzujeme právo účtovať kupujúcemu dodatočný poplatok vo výške 3 % z hodnoty objednávky.

 

hore
×

VAT ID not verified in VIES!

Obchod je v režime zobrazenia
Zobraziť úplnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl